Profil společnosti

Jsme výrobce samolepicích ochranných folií určených k ochraně povrchu během manipulace, skladování a instalace. Výrobní závod sídlí v ČR v obci Petrov nad Desnou u Šumperka. Naše firma zahájila vlastní výrobu v r. 2005 a od té doby si získala významné postavení na trhu s ochrannou folií ve střední a východní Evropě. Soustředíme se výhradně na ochrannou folii, můžeme Vám tedy nabídnout velké zkušenosti v tomto odvětví. Náš sortiment ochranných folií je velmi široký. Vyrábíme folie různých parametrů pro různé typy povrchů - od velmi nízko lepivých po velmi vysoce lepivé.

Díky rostoucímu zájmu o naše ochranné folie jsme investovali do stavby nového výrobního závodu, který jsme uvedli do provozu koncem roku 2011. Nová automatická výrobní linka v tomto závodě, je nejmodernější ve střední a východní Evropě a  dovoluje vyrábět folie až do šířky 2650mm.  Se zprovozněním nové linky souvisí také kapacitní formátovací centrum, abychom byli schopni plnit stále se zvyšující požadavky našich klientů.

Politika firmy MT TAPES s.r.o. je postavena na základním zájmu firmy garantovat svým zákazníkům vždy konzistetní nejvyšší standard našich ochranných folií, stejně jako dostatečnou kapacitu pro řešení Vašich potřeb.  Samozřejmostí je naše certifikace ISO 9001:2008 a 14001:2004

Úzce spolupracujeme se svými klienty formou technické asistence jak před použitím, tak i po dodání svých výrobků. Svým zákazníkům nabízíme vždy profesionální, rychlé a flexibilní služby pro maximální uspokojení jejich potřeb.

Dokonale zvládnuté špičkové technologie

Pro výrobu našich folií je používán jako základní surovina LDPE - nízkohustotní polyetylen, který je vyráběn na míru podle osvědčené receptury moderní extruzní technologií. Kombinace správného typu lepidla a možné folie je základem úspěšného řešení potřeb zákazníka.

Díky tomu dnes nabízíme několik desítek různých druhů ochranných folií, které pokrývají drtivou většinu potřeb našich zákazníků. Pokud některý současný výrobek nenabízí uspokojivé řešení, jsme připraveni na základě našich zkušeností a zkušeností dodavatelů klíčových komponentů vyvinout odpovídající produkt.

Našim zákazníkům dodáváme ochranné samolepící  folie s lepicí vrstvou na bázi akrylové disperze, folie  s lepicí vrstvou na bázi přírodního kaučuku,  folie potištěné a laminované s motivem podle přání zákazníka - naše laminované folie garantují 100% otěruodolnost potisku a ještě větší odolnost proti UV záření. Folie naformátujeme podle potřeb zákazníka - různé šířky i délky rolí.  Ochranné samolepící folie vyrábíme v šířkách až do 2650 mm.

Exportujeme téměř do celého světa

Staňte se naším partnerem

Kontaktujte nás